TVN Meteo i TVN24 na żywo z Darłowa

Jedne z największych stacji telewizyjnych TVN Meteo i TVN 24 będą prowadziły na żywo swoje audycje w Darłowie. Omena Mensah poprowadzi wyjazdową prognozę pogody, a Grzegorz Miecugow wraz z Markiem Przybylikiem audycję Szkła Kontaktowego. To wszystko już od 10 lipca, w Darlowie.

 

 

 

TVN Meteo jest pierwszym polskim kanałem poświęconym tematyce pogodowej. Kanał rozpoczął nadawanie w maju 2003 r. i emitowany jest 24 godziny na dobę. TVN Meteo przekazuje co pół godziny aktualne prognozy pogody dla Polski i jej poszczególnych regionów, Europy i świata oraz doradza jak najlepiej wykorzystać czas bez względu na warunki atmosferyczne.

 

 

„Szkło kontaktowe” to program satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie TVN24 od 2005 roku. Dosyć luźny i humorystyczny program sposób komentuje aktualne wydarzenia polityczne i społeczne. W programie wykorzystywane są nagrania szczególnych wypowiedzi polityków. W „Szkle kontaktowym” pojawiają się materiały przygotowywane przez redakcję jak i widzów. Widzowie przed telewizorami mogą brać czynny udział w programie poprzez wysyłanie wiadomości sms, e-maile i telefony do studia. Prowadzącymi „Szkło kontaktowe” w Darłowie będą Grzegorz Miecugow i Marek Przybylik.

 

tvn

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.