Polaków seks powszedni – spotkanie z seksuologiem prof. Zbigniewem Izdebskim podczas Festiwalu Media i Sztuka

Czy seks nadal pozostaje w sferze tematów tabu? O czym Polacy boją się rozmawiać? Dlaczego nie chcemy mówić o chorobach przenoszonych drogą płciową i unikamy rozmów o problemach w łóżku? Czy pierwszy raz to dla Polaków wstydliwy temat? Masz wrażenie, że ciągle wiesz za mało o życiu seksualnym? Są pytania, które chciałabyś zadać, ale nie masz odwagi?

 

Na te i inne tematy porozmawiamy 8 lipca podczas VI edycji Festiwalu Media i Sztuka. Spotkanie w Hali Festiwalowej już od godz. 14:00. Prowadzenie: Michał Olszański.

 

Prof. UZ dr hab. n. hum. Zbigniew Izdebski – pedagog, doradca rodzinny, seksuolog. Dziekan Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Kierownik Zakładu Poradnictwa i Seksuologii UZ. Pracuje w Zakładzie Biomedycznych i Psychologicznych Podstaw Edukacji Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Stały współpracownik WHO w zakresie edukacji seksualnej i profilaktyki HIV/AIDS. Należy do wielu stowarzyszeń oraz polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych. Prezes Stowarzyszenia do Walki z Dziecięcą Prostytucją i Pornografią „Pro-Ecpat”(2002). Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Naukowego „Zagrożenia Cywilizacyjne i Zdrowie Publiczne”. Od 2010 roku jest Współpracownikiem Naukowym Instytutu ds. Badań nad Seksem, Płciowością i Prokreacją im. Kinsey’a

 

„Polaków seks powszedni”. Spotkanie z seksuologiem prof. Zbigniewem Izdebskim poprowadzi Michał Olszański.

Hala Festiwalowa, przy Hotelu Apollo, 8 lipca, godz. 14:00

seks

Comments are closed.