Aktor Jacek Bończyk będzie gościem Festiwalu Media i Sztuka

Aktor, librecista, autor tekstów, scenarzysta i reżyser spektakli muzycznych – Jacek Bończyk będzie kolejnym gościem VII Festiwalu Media i Sztuka

 

Jacek Bończyk to także wokalista i gitarzysta formacji rockowych: Bończyk/Krzywański oraz Nowe Sytuacje. Ma na swoim koncie kilka recitali oraz kilkanaście nagranych płyt: m.in. „Następny“, „Tango kameleon“, „Mój Staszewski“, „Ideologia snu“.

Zagrał wiele głównych ról w polskich wersjach musicali: m.in. „Cabaret“, „Skrzypek na dachu“,“Rocky Horror Show“, „Chicago“, „Stepping out“.

Zrealizował wiele spektakli teatralnych m.in: „Obywatel” w Teatrze im. Horzycy w Toruniu; „Kot w butach”, „Walc na trawie”, „Nie dorosłem” w stołecznym Teatrze Syrena; „Singielka” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej; „Zorro” w Teatrze Muzycznym w Łodzi; „Jacek Kaczmarski. Lekcja historii” w warszawskim Teatrze Ateneum; „Młynarski obowiązkowo” w Teatrze 6 piętro w Warszawie, a ostatnio – prapremierę polską musicalu M.Brooksa „Młody Frankenstein” w chorzowskim Teatrze Rozrywki.

 

VII Festiwal Media i Sztuka

13-16 lipca

Darłówko, Plaża Wschodnia.

Comments are closed.