Podróżnicy na Media i Sztuka – festiwalu w Darłowie: Robert Maciąg


Robert Maciąg – znany też jako Robb, podróżnik i pisarz będzie gościem 8. Media i Sztuka – festiwalu w Darłowie.

Najlepiej mu w drodze i to nieważne czy rowerowej do Chin czy pieszej po lasach dookoła domu. Odwiedził ponad 20 krajów, napisał 7 książek. Dwukrotny laureat nagrody Traveler miesięcznika National Geographic.

Kiedy nie podróżuje, prowadzi  warsztaty etnograficzne dla dzieci i prowadzi fundację Szkoły Na Końcu Świata. Przygodę z pisaniem książek zaczął się od samotnej wyprawy po Chinach i półwyspie indochińskim na zwykłym, chińskim rowerze. To właśnie za tę podróż Robb otrzymał swojego pierwszego Travelera. Za książkę „Tysiąc Szklanek Herbaty” – drugiego. A także nagrodę w Konkursie Książka Podróżnicza Roku Mediatravel  oraz wyróżnienie w konkursie Magellana.

Niedawno ukazała się jego najnowsza książka – TukTukCinema, historia o Indiach, Gangesie, radości życia, wiecznie psującym się skuterze oraz Bolku i Lolku. Tę historię opowie podczas naszego festiwalu, a dzieciom na warsztatach pokaże wszystkie kolory Indii.© Zapraszamy. 13-15 lipca. Plaża: Darłówko Zachodnie, Nabrzeże portowe przy Marina Royale Darłowo.

#misdarlowo #lubiedarlowo

Robert Maciąg na Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *