Inauguracja Festiwalu Media i Sztuka

DATA - godzina - miejsce

Wydarzenie

goście / prowadzący

Wstęp wolny

Inauguracja Festiwalu Media i Sztuka

Cezary Łazarewicz - Prowadzący Media i Sztuka – Festiwal w Darłowie

Czas na święto kreatywności, pasji i inspiracji! Z radością ogłaszamy, że zbliża się 12. Media i Sztuka - festiwal w Darłowie. To będzie prawdziwa uczta dla serca, umysłu i duszy!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Nasz festiwal będzie spotkaniem różnych światów, w których każdy znajdzie coś dla siebie i – mamy nadzieję – odnajdzie również siebie. Oto, co na Was czeka:

  • inspirujące spotkania – poznacie gości, którzy podzielą się swoimi historiami. Będziemy gościć m.in. reporterki i reporterów, dziennikarki i dziennikarzy, pisarki i pisarzy, tłumaczki i tłumaczy, przedstawicielki i przedstawicieli samorządu i polityki. Co ciekawe, niektórzy z nich wystąpią w podwójnych rolach…
  • warsztaty i debaty – rozmowy o rzeczach ważnych na różne sposoby
  • strefa relaksu i mądrej rozrywki – Festiwal to nie tylko wiedza i inspiracja, ale także dobra zabawa! Czekają na Was spacery, koncerty, pokazy filmowe i fotograficzne, monodram, dancing, a 14 lipca – finał EURO 2024 z gościem specjalnym. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci!
  • różnorodne tematy – opowiemy o najważniejszych książkach roku 2023, wydarzeniach społecznych i politycznych, przyrodzie, ekologii i ochronie środowiska, kobietach, starości, języku, podróżach, sumieniu, PRL-u, Darłowie i Bognie. I o wielu innych sprawach…