Jak się starzeć bez godności – warsztaty

DATA - godzina - miejsce

Wydarzenie

goście / prowadzący

Wstęp wolny

Jak się starzeć bez godności – warsztaty

Udział biorą: Ewa Winnicka i Magdalena Grzebałkowska – pod kierunkiem profesora Maxa von Hardcore (Macieja Łubieńskiego) z Pożaru w Burdelu

#misdarlowo | Jak się starzeć bez godności. Warsztaty z udziałem Ewa Winnicka i Magdaleny Grzebałkowskiej prowadzone pod kierunkiem profesora Maxa von Hardcore (Macieja Łubieńskiego) z Pożaru w Burdelu.

12 lipca 2024 roku o godz. 10.00 zapraszamy na warsztaty ze „starymi znajomymi” Festiwalu Media i Sztuka: Ewą Winnicką, Magdaleną Grzebałkowską i Maciejem Łubieńskim. Będą nas szkolić z dystansu, stosowania ironii, żartowania z siebie i oswajania prawdy.


Forma będzie lekka, a temat – poważny: „Radzimy nas nie lekceważyć – kilku milionów Polaków pochodzących z przełomu lat 60. i 70. XX wieku. Bo to całkiem duża grupa wkurzonych osób, które nagle zorientowały się, że nie są już specjalnie młode, ale też nie są jeszcze stare. Co więcej, bardzo je ten stan zaskoczył, zdziwił i zaniepokoił. Już nie noszą różowych miniówek, ale daleko im do sandałów z plecionką.”


(Źródło: https://noizz.pl/.../jak-sie-starzec-bez-godnosci.../40ym100)


Dwie topowe reporterki i on – Maciej Łubieński – historyk, dziennikarz, autor książki „Łubieńscy. Portret rodziny z czasów wielkości”, scenarzysta kabaretu „Pożar w Burdelu”. Wciela się w nim w postać profesora Maxa Hardkora (byłego wykładowcę akademickiego i pracownika ratusza, zawsze pretensjonalnego inteligenta, „sierotę po Unii Wolności, szalonego maniaka książkowego). Oj, będzie iskrzyć!

  •  Zapraszamy 12 lipca, g. 10.00 do hali festiwalowej.
  • Humor
  • Trio idealne
  • Nie lekceważ

#lubiędarłowo

Na Media i Sztuka – festiwal w Darłowie zaprasza MIASTO DARŁOWO
Partnerem wydarzenia jest Pomorze Zachodnie

Wydarzenie zostało zorganizowane przy wsparciu z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027