11 godzin na antenie radiowej Trójki prosto z Darłowa

Wakacje to w Trójce czas na spotkania ze słuchaczami. Z tej też okazji Program 3 Polskiego Radia objął patronat również nad tegoroczną edycją festiwalu Media i Sztuka. W Darłowie będziemy gościć doborowy zespół radiowej „trójki”. Na spotkaniach nie zabraknie oczywiście Michała Olszańskiego i twórcy Listy Przebojów Programu 3 –  Marka Niedźwiedzkiego.

Według programu sobota, 12 lipca będzie dniem Polskiego Radia. Od godziny 9:00 uczestnicy będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi Trójkowymi dziennikarzami z Myśliwieckiej.

 

W Darłowie pojawi się między innymi Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś, którzy poprowadzą Radiowy Dom Kultury. Michał Gąsiorowski „Na trzecim biegu” opowie między innymi o pracy komentatora sportowego i motoryzacyjnego.

 

Na żywo z Darłowa będą także nadawane audycje muzyczne, m.in „Listę Przebojów Programu Trzeciego” (piątek, godz.19:00-22:00), którą poprowadzi Marek Niedźwiedzki. W sobotę zapraszamy na „Markomanię” prosto z Darłowa (godz. 9:00-12:00)

 

Dziennikarze radiowej Trójki spotkają się ze słuchaczami w namiocie spotkań na plaży, przy Hotelu Apollo (Darłówko Wschodnie). Podczas festiwalu swoją działalność poprowadzi również Trójkowy sklepik, tzw „Sklepik Walendzik”.

 

Zapraszamy na Media i Sztuka – Festiwal w Darłowie – już od czwartku, 10 lipca.