Bracia Sekielscy na tegorocznym festiwalu Media i Sztuka!

Autorzy najgłośniejszego reportażu ostatnich lat, który w internecie doczekał się przeszło 22 milionów wyświetleń na całym świecie – Bracia Sekielscy będą gośćmi 9. Media i Sztuka – Festiwal w Darłowie!

Tomasz Sekielski ma 45 lat. Przed laty był związany z telewizją TVN, gdzie w 2003 roku wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził najpierw piątkową audycję „Kuluary”, a następnie przez rok codzienny program „Prześwietlenie”. Dwa lata później był współgospodarzem publicystycznego „Teraz my!” – aż do 2010 roku. Dziś redaktor Sekielski prowadzi poranne pasmo informacyjne w Onecie, a także realizuje autorskie reportaże.

W 2019 roku wraz z bratem Markiem wydali film dokumentalny przedstawiający zjawisko pedofilii w polskim kościele. Dokument pt. „Tylko nie mów nikomu” jest niezależną produkcją w całości sfinansowaną z pomocą zbiórki internetowej. Zarówno sama zapowiedź powstania filmu, jak i jego pojawienie się w internecie było szeroko komentowane w polskich mediach oraz w serwisach społecznościowych.

Zapraszamy na spotkanie z Braćmi Sekielskimi podczas Media i Sztuka – Festiwal w Darłowie.
18-21 lipca, Darłówko Zachodnie

#misdarlowo #misdarłowo #lubiedarlowo #lubiędarłowo #pomorzezachodnie

Bracia Sekielscy na festiwalu Media i Sztuka