„DARŁOWO WELCOME TO”

Dancing międzypokoleniowy.

Zabawa w rytmie szlagierów z prywatek vs przeboje dyskotek lat 90.

12 lipca 2024 roku (w piątek) o godz. 21.30, podczas Festiwalu Media i Sztuka, zaprosimy Was do tańca 😊.

Nawiązując do fantastycznej imprezy sprzed dwóch lat, chcemy jeszcze bardziej otworzyć się na międzypokoleniowy szał w nadmorskim klimacie.

Zabrzmią hity znane z dancingów i prywatek lat 60. i 70. oraz przeboje z lat 80. i 90.: Zbigniew Wodecki, Franek Kimono, A-ha, Abba, Spice Girls, New Kids on the Block. Połączymy pokolenia we wspólnej zabawie!

Do tańca przygrywał będzie profesjonalny DJ, a do zabawy zachęcał – wesoły prowadzący. Dzięki gadżetom sprzed lat, sala zmieni wystrój i zamieni się w plażową dyskotekę. Nie zabraknie tematycznego tła filmowego oraz specjalnych retro nagród dla uczestników zabawy. Może ktoś wygra przycisk do papieru? 😊

Zabawę poprowadzą:

Mateusz Stolnicki aka DJ Roślinność – z wykształcenia polonista i technik dźwięku, z zamiłowania DJ i gitarzysta, z natury – utracjusz i birbant. Udziela się w efemerycznych projektach muzycznych. Kolekcjonuje płyty winylowe i dźwięki otoczenia oraz zajmuje się miksem i masteringiem muzycznym. W Radiu Kapitał współtworzy audycję Palmiarnia.

Wojciech Przylipiak – dziennikarz, autor reportaży, kolekcjoner skarbów sprzed lat. Dziennikarz kulturalny z kilkunastoletnim doświadczeniem (z naciskiem na muzykę), autor książek: „Czas wolny w PRL”, „Sex, disco i kasety video. Polska lat 90.”, „Zakupy w PRL”. Organizator imprez z grami i zabawkami retro.

Mile widziane przebrania z epoki. Bądźcie jak Irena Santor, Wodecki albo Limahl!

Zapraszamy na 21.30 do Małej Hali Festiwalowej.

Życie tu i teraz

Włącz ciekawość

Zaskocz nas

Darłowo welcome to

Bądź jak John Travolta i Patrick Swayze

Bądź jak Olivia Newton-John i Jennifer Grey

Ja jestem King Bruce Lee, karate mistrz

lubiędarłowo

_____________________________________________

Wstęp wolny. 

Organizator Festiwalu zastrzega sobie prawo do zmian w programie wynikających z przyczyn od niego niezależnych.