Festiwal Media i Sztuka w Darłowie – hasła przewodnie

  • CIEKAWOŚĆ

Ciekawość nie ma dobrej prasy. Z ciekawości można umrzeć, ponoć nie popłaca, ale też nie zna granic. Można ją zaspokoić, rozbudzić, zabić lub (czyjąś) przyciągnąć. Jest pierwszym stopniem do piekła, jak również zabójcą kota.

Ale jest też niezbędna, byśmy stali się bohaterami własnej opowieści. Nie ma znaczenia, czy źródłem ciekawości jest zainteresowanie czymś czy fakt, że o czymś nic nie wiesz. Ważne, że zaczniesz zadawać pytania. Nam wystarczy, jeśli z ciekawości wyjdziesz z domu. Na Festiwal Media i Sztuka.

  • INSPIRACJA

Inspiracji najczęściej się szuka, a czasem znajduje. Czytając, podróżując, spotykając się i rozmawiając z ludźmi, będąc blisko kultury i sztuki, obserwując naturę. Brzmi znajomo? No pewnie, to przecież program tegorocznego Festiwalu.

  • MOTYWACJA I DZIAŁANIE

Motywacje to tęsknoty, pragnienia i potrzeby, które wszyscy przejawiamy, nadając im tylko różną hierarchię. Ta hierarchia odkrywa wartości ważne dla konkretnej osoby. Motywacja daje energię Twojemu działaniu, pokazuje plan i kierunek. I nieważne, że czasem jest to historia o niewielkiej mocy dramatycznej. Ważne, że jest Twoja. Własna.

Wystarczy, jeśli z ciekawości przyjdziesz do nas. Będziemy szczęśliwi, jeśli znajdziesz inspirację. I dumni, gdy zmotywuje Cię to do działania.

Festiwal Media i Sztuka.

Do zobaczenia!

lubiędarłowo