Ile możesz wypić? Spotkanie z Małgorzatą Krajewską i Moniką Bartys

8 lipca 2022 roku (w piątek) o godz. 12.00, podczas festiwalu Media i Sztuka, odbędzie się spotkanie pt. „Ile możesz wypić?”. O nałogach i ich leczeniu rozmawiać będą: Małgorzata Krajewska – instruktorka i certyfikowana terapeutka uzależnień oraz Monika Bartys – dyrektor wydawnicza w Wydawnictwie Znak.

Asumpt do spotkania dała książka Johannesa Lindenmeyera pt. „Ile możesz wypić. O nałogach i ich leczeniu”. Warto zwrócić uwagę na tę pozycję wydawniczą skierowaną zarówno do terapeutów/specjalistów pracujących z osobami uzależnionymi, jak i do samych chorych. Zwraca uwagę tłumaczenie dostosowane do polskiego czytelnika oraz przystępny język.

W zapowiedzi do festiwalu organizatorzy podkreślali różnorodność osób, tematów i form. Celowo – właśnie w festiwalowym klimacie – polecamy to spotkanie. Warto wiedzieć więcej o poszukiwaniu przyjemności, chorobie układu nagrody, mechanizmie powstawania uzależnień i receptorach zalewanych dopaminą.

bartys_krajewska2.png

Spotkanie z Małgorzatą Krajewską i Moniką Bartys odbędzie się 8 lipca 2022 roku (w piątek) o godz. 12.00 w Małej Hali Festiwalowej.


tekst: Anna Wichura

Zdjęcie Moniki Bartys Fot. Michał Lichtański

Organizator festiwalu zastrzega sobie prawo do zmian w programie, wynikających z przyczyn od niego niezależnych. Na wszystkie wydarzenia odbywające się podczas festiwalu wstęp jest wolny. 

#lubiędarłowo