Media i Sztuka w obiektywie Tomasza Kelera – wernisaż fotograficzny

Miasto Darłowo & Kikiriki Cafe mają zaszczyt zaprosić na II wernisaż fotograficznyTomasza Kelera – fotografa Media i Sztuka – Festiwalu w Darłowie. Wydarzenie to odbędzie się 3 lipca 2015 roku (tj. piątek) o godzinie 18:00 w Kikiriki Cafe w Darłowie przy ul. Powstańców Warszawskich 34 (deptak miejski).

Wystawa „Media i Sztuka – festiwal w Darłowie” jest relacją fotograficzną zeszłorocznych wydarzeń zorganizowanych w ramach imprezy a także poniekąd wprowadzeniem Darłowa w klimat festiwalowy na tuż przed kolejną, V edycją tej sztandarowej miejskiej imprezy.

Wystawa składa się z kilkunastu zdjęć dokumentujących Media i Sztuka 2014 i jest krótkim wycinkiem tego ważnego wydarzenia. To próba skupienia najważniejszych elementów składających się na sukces MiS – niezwykłego miejsca, interesujących ludzi, i emocji, które towarzyszyły uczestnikom Festiwalu.”

Tomasz Keler – społecznik, fotograf, autor krótkometrażowych filmów dokumentalnych poświęconych m.in. problemom osób niepełnosprawnych i działalności organizacji pozarządowych. Na co dzień pracuje w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku jako doradca ds. formalno-prawnych NGO oraz koordynator projektów społecznych. Fotoreporter i fotoedytor ukazującego się od 2007 roku czasopisma „Kurier Obywatelski”. Autor kilkudziesięciu fotoreportaży społecznych, publikowanych m.in. w NGO.pl,  OBYWATELSKI.SLUPSK.PL, Gazecie Wyborczej. Laureat kilku konkursów fotograficznych m.in. Sony World Photography Awards 2012.

Wielokrotnie fotografował darłowskie wydarzenia takie jak: Media i Sztuka, Loty nad Bałtykiem czy zeszłoroczną Inaugurację Sezonu Żeglarskiego w  Porcie Jachtowym Darłowo.

Darłowskie kadry Tomasza Kelera wielokrotnie gościły na łamach miesięcznika PRESTIŻ KOSZALIŃSKI, gdzie prezentowały miejsca, wydarzenia i ludzi. Tomek Keler – lubidarłowo.

tokeler.blogspot.com

Wystawa dostępna będzieod 3 do 15 lipca 2015.

Zapraszamy. 3 lipca 2015, godz. 18:00. Kikiriki Cafe – ul. Powstańców Warszawskich 34.

Media i Sztuka w obiektywie Tomasza Kelera

II Wernisaż fotograficzny.

3 lipca 2015

godz. 18:00

Darłowo – Kikiriki CAFE

Wstęp wolny.