„Szkło Kontaktowe” po raz kolejny na żywo z Darłowa

Po raz kolejny „Szkło Kontaktowe” realizowane przez telewizję TVN24 będzie nadawać na żywo z Darłowa. Wszystko to w  scenerii nadmorskiej, lipcowej plaży, w ramach VI już edycji Festiwalu Media i Sztuka, 7-10 lipca.

Szkło Kontaktowe, jest programem satyryczno-publicystycznym i jest z Festiwalem od początku jego istnienia. Stanowi więc jego nieodzowną i nierozłączną część. Od ponad jedenastu lat omawia aktualne wydarzenia polityczne, w dość luźny i swobodny sposób. Prowadzący wykorzystują w nim zarówno charakterystyczne lub nietypowe wypowiedzi polityków, jak i materiały przygotowane przez redakcję oraz SMS-y od widzów. To rodzaj hyde-parku, gdzie każdy może zatelefonować do studia i przedstawić swoje zdanie lub przesłać je właśnie przez SMS.

Prowadzącymi „Szkło” są: Grzegorz Miecugow, Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. Wśród komentatorów Szkła Kontaktowego są legendy polskiej sceny muzycznej: Artur Andrus i Krzysztof Daukszewicz, twórcy kabaretowi jak Tomasz Jachimek, publicyści: Marek Przybylik, Jerzy Iwaszkiewicz i Kamil Dąbrowa. Jednak najcenniejszym głosem w dyskusji jest głos widzów.

Zapraszamy na oficjalną stronę programu szklokontaktowe.tvn24.pl, oraz do kontaktu mailowego: sk@tvn.pl

Szkło Kontaktowe z Darłowa już piątek i sobotę (8 i 9 lipca 2016) o godzinie 22:00 na antenie TVN24.

Niepowtarzalna promocja Darłowa na antenie TVN24!

Zapraszamy do oglądania i do zobaczenia na antenie!