Szkło Kontaktowe TVN24 kolejny raz gościło w Darłowie

Setki tysięcy widzów z całej Polski w miniony weekend mogło po raz kolejny obejrzeć „Szkło Kontaktowe” TVN24 nadawane z Darłowa. Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski 26 i 27 czerwca poprowadzili wyjazdowe odcinki, w tym jeden z udziałem publiczności.

To nie pierwszy raz, kiedy ekipa „Szkła Kontaktowego” – magazynu satyryczno-publicystycznego emitowanego na antenie telewizji TVN24 od 2005 roku – realizuje odcinki wyjazdowe z Darłowa. Stali widzowie cenią sobie transmisje z różnych charakterystycznych dla naszego miasta miejsc. W tym roku koordynatorzy przedsięwzięcia – pracownicy Biura Promocji Miasta i Komunikacji Społecznej – wybrali dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich (w sobotę – z udziałem publiczności) oraz wnętrza urokliwej Brasserie LIDO (w niedzielę).

Zarówno w 2020 roku, jak i 2021 r. – z powodu pandemii koronawirusa – nie mogła odbyć się jubileuszowa 10. edycja Media i Sztuka. Mimo to władze Darłowa postanowiły uhonorować rok temu ekipę „Szkła Kontaktowego” TVN24 nagrodą festiwalową – Fali Festiwalu Media i Sztuka. „Szkiełko” jest ściśle powiązane z Darłowem od lat, właśnie za sprawą Festiwalu Media i Sztuka, podczas którego to w przeszłości dziennikarze – m.in. śp. Grzegorz Miecugow, Marek Przybylik czy śp. Maria Czubaszek – prowadzili dla milionów widzów codzienny magazyn satyryczno-publicystyczny (m.in. z wnętrz Zamku Książąt Pomorskich czy z kanału portowego).

Retransmisja wszystkich odcinków dostępna jest na platformie TVN24 GO.

Linki do odcinków:

Szkło kontaktowe na zamku w Darłowie