Szymon Hołownia gościem Festiwalu Media i Sztuka

Znany dziennikarz, konfenansjer, publicysta, a także specjalista od „nie tego świata” – Szymon Hołownia będzie gościem Festiwalu Media i Sztuka. O swojej najnowszej książce „Jak robić dobrze”, ale i nie tylko, będzie rozmawiał z Marcinem Mellerem.

 

Szymon Hołownia od dawna współpracuje z telewizją TVN. Od września 2007 prowadzi przegląd prasy w „Dzień Dobry TVN. Współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem programy: „Mam talent!” (od 2008) i „Mamy Cię!” (od 2015) w TVN. Ponadto publikuje na portalu Stacja7.pl

Jest dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press oraz laureatem Dziennikarskiej Nagrody „Ślad”. W 2010 zdobył Wiktora publiczności.

Szymon Hołownia to także autor książek: Tabletki z krzyżykiem, Ludzie na walizkach, Monopol na zbawienie, Bóg. Życie i twórczość, Ludzie na walizkach. Nowe historie, Bóg, kasa i rock’n’roll wspólnie z Marcinem Propokopem, Last minute. 24h chrześcijaństwa na świecie, Niebo dla średnio zaawansowanych wspólnie z Grzegorzem Strzelczykiem, Wszystko w porządku. Układamy sobie życie wspólnie z Marcinem Prokopem, Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe.

 

Spotkanie z Szymonem Hołownią zaplanowano na 12 lipca.

 

Zapraszamy!