Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim

Marek Krajewski, honorowy obywatel miasta Darłowa i gość tegorocznego Festiwalu Media i Sztuka zaprasza na konkurs „Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim.”

Zadanie konkursowe:

Zrób zdjęcie, które będzie oddawało atmosferę książek Marka Krajewskiego i wyślij je nam po adres: konkursy@styl.pl wraz z kilkuzdaniowym uzasadnieniem wyboru zdjęcia. W temacie wiadomości wpisz: Zgłoszenie do konkursu „Spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie”. Podaj także swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numeru telefonu.

Dodatkowo w mailu musi znaleźć się oświadczenie:

  1. zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem www.styl.pl i akceptuję jego postanowienia,
  1. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem,
  1. jestem autorem Materiału/ posiadam majatkowe prawa autorskie do Materiału i na tej podstawie udzielam Organizatorowi licencji do Materiału na warunkach wskazanych w Regulaminie Konkursu”

Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca 2015 roku do godziny 23:59:59.

Nagrody

W konkursie nagrodzimy 10 osób.

Nagrody za zajęcie I miejsca

  • nocleg w nadmorskim Darłowie dla 2 osób w pensjonacie Koral w dniach od 9 do 12 lipca (pokoje wyposażone są w TV /LCD/, czajnik, lodówkę oraz sprzęt plażowy).
  • przedpremierowy egz. najnowszego kryminału Marka Krajewskiego pt. „Areny Szczurów” z osobistą dedykacją od autora
  • osobiste spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie
  • udział w festiwalu Media i Sztuka – cztery dni serii spotkań na żywo ze znakomitymi postaciami mediów, sztuki i sportu. Na plenerowej estradzie przy latarni morskiej prezentacje muzyczne: konkurs dla debiutantów o „Bursztynowy Mikrofon” Radia Koszalin i występy gwiazd. Wszystko to w scenerii lipcowej plaży.

Nagroda za zajęcie II-X miejsca:

  • przedpremierowy egz. najnowszego kryminału Marka Krajewskiego „Arena Szczurów” (wysyłane w dniu premiery)

Przeczytaj regulamin konkursu „Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim”

Przypominamy, że jesienią, we wrześniu obędzie się premiera kolejnego kryminału Marka Krajewskiego. Po raz ostatni wystąpi w nim lwowski komisarz Edward Popielski. Nowy tytuł „Arena Szczurów” będzie jak mówi sam autor „powieścią darłowską”. Premiera książki zaplanowana jest na wrzesień b.r.., nakładem wydawnictwa Znak. Serię z udziałem Popielskiego tworzy sześć tytułów:  „Głowa minotaura”, „Erynie”, „Liczby Charona”, „Rzeki Hadesu”, „W otchłani mroku”, „Władca liczb”.

MEDIA I SZTUKA – FESTIWAL W DARŁOWIE. 10 LIPCA (PIĄTEK), godz. 17.00-18.00 Czy istnieje morderstwo doskonałe? – spotkanie z pisarzami MARKIEM KRAJEWSKIM i MARIUSZEM CZUBAJEM.